Cabanas En Valeria Del Mar
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Sporttevékenységek Golfpálya |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó Cabanas En Valeria Del Mar Carilo vendégeit a 4 km-re található Muelle de Pinamar meglátogatására invitálja.
A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a Casa De Mar nagyjából egy 10 perces autóútra, a La Elenita pedig 3 km-re van a nyaralótól.
A Carilo városi szállás fürdőszobái bidét, külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Törölközők szintén a fürdőszobai kényelem részét képezik.
A Cabanas En Valeria Del Mar egy teljesen felszerelt konyhát is magában foglal, mely elektromos vízforralóval, hűtővel és sütővel felszerelt.
- Helyi látnivalók
- Balneario Heminway Carilo1,7 km
- Carilo tengerpart1,9 km
- Carilói Kereskedelmi Központ1,9 km
- Carilo Golf Club1,4 km
- Balneario Hemingway1,7 km
- Cariló Arte Contemporáneo2 km
- Casino Pinamar1,6 km
- Reserva Natural2,5 km
- Casino Valeria1,6 km
- Valeria del Mar-i tengerpart2,2 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel19 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Tűzoltó készülékek
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Golfpálya
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabanas En Valeria Del Mar biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabanas En Valeria Del Mar Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Cabanas En Valeria Del Mar kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Cabanas En Valeria Del Mar elektromos vízforralóval, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Cabanas En Valeria Del Mar élvezetes kilátást kínál?
A Cabanas En Valeria Del Mar kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Cabanas En Valeria Del Mar területén tartózkodunk?
Carilo nevezetességei közé tartozik a Muelle de Pinamar és a Casa De Mar, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a Cabanas En Valeria Del Mar területétől. Ezenkívül a La Elenita (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.